Станція для зарядки телефонів "BrightBox"

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОДЕЛЬ "8 bay charger"

Станція для зарядки телефонів на 8 комірок - 8 BAY CHARGER призначена для зарядки телефонів в захищених комірках, має простий спосіб доступу до комірок через генерацію ПІН кода користувачем. 14-ти дюймовий екран дозволяє транслювати безкінечний мультимедійний контент. Наші конструктори попіклувалися про різноманітні опції оперативного брендування та зміни конфігурації станції.

РОЗМІРИ ТА ВАГА
Розмір нижньої напольної основи: 590 х 280 мм
Висота при стандартному брендуванні: 1890 мм
Габаритні розміри станції без підставки:  888 х 410 х 180 мм
Вага зарядної станції без підставки: 25.00 кг
Вага зарядної станції з підставкою та стандартним брендуванням: 42.00 кг
ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ
Напруга: 220 Вольт
Потужність на 1 станцію: 300 Ватт
ОСНАЩЕННЯ КОМІРОК
8 комірок для зарядки телефонів та інших сумісних гаджетів. По 3 кабелі в кожній комірці: USB Type-C , Micro USB, Apple Lightning
МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ КОНТЕНТ на 14" екран
На зовнішній екран станції  з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів є можливість завантажувати без жодних обмежень мультимедійний контент за допомогою хмарного сервісу Digital Signage через інтернет.
ІНШЕ
Тривалість монтажу та запуску на локації: 15 хвилин.
Станція призначена для роботи по принципу самообслуговування і не потребує персоналу. Для допомоги користувачеві станція обладнана аудіосупроводом на українській мові жіночим голосом (можна деактивувати при потребі).
У випадку втрати користувачем ПІН коду є можливість відкрити комірку за допомогою ПІН коду адміністратора.

ВАРІАНТИ БРЕНДУВАННЯ ТА КАСТОМІЗАЦІЇ ДИЗАЙНУ У ФІРМОВОМУ СТИЛІ ЗАМОВНИКА

НЕЙТРАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Станція надається без кастомізації дизайну. AS IT IS. Але заряджає гаджети так саме швидко, безпечно та ефективно. Щоб надати станції ознак фірмового стилю Замовника без додаткових витрат ми легко завантажимо будь-який мультимедійний контент на 14-ти дюймовий дисплей.

СТАНДАРТНИЙ БРЕНДИНГ 1

Дизайн нижньої частини корпусу станції у фірмовому стилі Замовника в стандартному розмірі 99 х 75,5 см. Жодних обмежень дизайнерської фантазії. Малюйте так, як каже Ваш брендбук.

Термін виготовлення:
1 робочий день.

СТАНДАРТНИЙ БРЕНДИНГ 2

МожливІсть створювати будь-які форми та лінії для залучення найбільшої кількості аудиторії та уваги до Вашого бренду. Рекомендація розробляти макети в межах розміру 75 х 120 см.

Термін виготовлення: 2-3 робочих дні.

ПОВНОЦІННИЙ МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ПЛЕЄР
В КОЖНІЙ СТАНЦІЇ

На кожну замовлену станцію зарядки телефонів "8 Bay Charger"
завантажуємо мультимедійний контент БЕЗКОШТОВНО 

Digital Signage

Кожна станція для зарядки телефонів "8 Bay Charger" обладнана 14-ти дюймовим екраном для трансляції мультимедійного контенту без жодних обмежень у його тривалості.

Віддалений моніторинг плеєру через мережу інтернет дозволяє адмініструвати та завантажувати контент з будь-якої географічної точки.

Транслюйте гостям заходу промо-ролики, важливі повідомлення, оновлюйте программу онлайн, взаємодійте з гостями через багатофункціональні станції, досягайте бажаних результатів.

ЗАПОВНІТЬ КОРОТКУ ФОРМУ І НАШІ МЕНЕДЖЕРИ ПІДГОТУЮТЬ ВАМ КОШТОРИС НА ПОСЛУГИ ОРЕНДИ

РОЗГЛЯНЬТЕ МОДЕЛЬ СТАНЦІЇ ДЛЯ ЗАРЯДКИ ТЕЛЕФОНІВ "BRIGHTBOX"

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ


З НАМИ ВЖЕ УСПІШНО СПІВРАЦЮЮТЬ